FAQs Complain Problems

सूचनाहरु

विवरण मिति फोटो दस्तावेज
करारमा कर्मचारी माग सम्बन्धि सूचना (रोजगार सहायक, कम्प्युटर अपरेटर, अ सब इन्जिनियर र ल्याब असिस्टेन्ट) Thursday, December 1, 2022 - 12:46 PDF icon करारमा कर्मचारी माग सम्बन्धि सूचना.pdf
कार्यालय सहयोगीको अन्तरवार्ता मिति तोकिएको सम्बन्धमा Thursday, December 1, 2022 - 12:40 PDF icon कार्यालय सहयोगीको अन्तरवार्ता मिति तोकिएको सम्बन्धमा.pdf
कृषि अनुदानको लागी प्रस्तावना पेश सम्बन्धमा Wednesday, November 2, 2022 - 14:35 PDF icon कृषि अनुदानको लागी प्रस्तावना पेश सम्बन्धमा.pdf
निकासि कर शिलबन्दी दरभाउ सम्बन्धि सूचना Sunday, October 16, 2022 - 15:43 PDF icon निकासि कर शिलबन्दी दरभाउ सम्बन्धि सूचना.pdf
ढुङ्गा गिट्टि बालुव उत्खन्न सम्बन्धि सूचना Friday, October 14, 2022 - 14:12 PDF icon ढ.pdf
लेखा परिक्षक सूचिकृत हुन आउने सम्बन्धि सूचना Thursday, October 13, 2022 - 15:02 PDF icon लेखा परिक्षक सूचिकृत हुन आउने सम्बन्धि सूचना.pdf
कार्यालय सहयोगीको परिक्षा स्थगित सम्बन्धमा Tuesday, September 20, 2022 - 15:48 PDF icon कार्यालय सहयोगीको परिक्षा स्थगित सम्बन्धमा.pdf
रोजगार सहायकको अन्तिम नतिजा प्रकाशन Sunday, September 18, 2022 - 16:31 PDF icon रोजगार सहायकको अन्तिम नतिजा प्रकाशन.pdf
कार्यालय सहयोगीको परिक्षा मिति तोकिएको सम्बन्धमा Thursday, September 15, 2022 - 16:49 PDF icon कार्यालय सहयोगीहरुको परिक्षा मिति तोकिएको सम्बन्धमा.pdf
कृषि अनुदानको लागी प्रस्तावनमा छनौट सम्बन्धि सूचना Thursday, September 15, 2022 - 14:10 PDF icon कृषि अनुदानको लागी प्रस्तावन पेश सम्बन्धि सूचना.pdf
लिखित परिक्षा हुने सम्बन्धि सूचना Tuesday, September 13, 2022 - 16:50 PDF icon लिखित परिक्षा सम्बन.pdf
अनुदान मल वितरण गर्न सुचिक्रित हुन आउने सूचना Thursday, August 25, 2022 - 16:50 PDF icon अनुदान मल वितरण गर्न सुचिक्रित हुन आउने सूचना.pdf
रोजगार सहायक प्रारम्भिक सुचि प्रकाशन सम्बन्धमा Wednesday, August 24, 2022 - 15:24 PDF icon रोजगार सहायक प्रारम्भिक सुचि प्रकाशन सम्बन्धमा.pdf
एस इ इ ग्रेड बृद्धि परिक्षा सम्बन्धमा Tuesday, August 23, 2022 - 12:21 PDF icon एस इ इ ग्रेड बृद्धि परिक्षा सम्बन्धमा.pdf
अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Tuesday, August 23, 2022 - 12:13 PDF icon अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा.pdf
अनमी विज्ञापन नं ०५-२०७८-८० को अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Thursday, August 18, 2022 - 16:48 PDF icon अनमी विज्ञापन नं ०५-७८-८० को अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा.pdf
सार्बजनिक विदा सम्बन्धि सूचना Thursday, August 18, 2022 - 10:36 PDF icon सार्बजनिक विदा सम्बन्धि सूचना.pdf
अहेव पदको अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Thursday, August 18, 2022 - 10:02 PDF icon अहेव पदको अन्तिम नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा.pdf
अ न मि विज्ञापन नं ०३/२०७९-८० को लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन तथा अन्तरवार्ताको लागी समय निर्धारण Wednesday, August 17, 2022 - 13:46 PDF icon अ न मि विज्ञापन नं ०३ २०७९ ८० को लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन.pdf
अ न मि विज्ञापन नं ०५/२०७९-८० को लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन तथा अन्तरवार्ताको लागी समय निर्धारण Wednesday, August 17, 2022 - 11:29 PDF icon अ न मि विज्ञापन नं ०५ २०७९ ८० को लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन.pdf
अ हे व पदको लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Wednesday, August 17, 2022 - 10:13 PDF icon अ हे व चौथो पदको लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा.pdf
हे.अ. लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन सम्बन्धमा Tuesday, August 16, 2022 - 15:41 PDF icon हे.अ. लिखित परिक्षाको नतिजा प्रकाशन सम्धन्धमा.pdf
स्वास्थ्य हे.अ. पाँचौ, अ.न.मी.र अ.हे.व. चौथो स्तर पदको लिखित परिक्षा मिति तोकिएको सम्बन्धि सूचना Wednesday, August 10, 2022 - 15:41 PDF icon लिखित परिक्षा मिति तोकिएको सम्बन्धि सूचना.pdf
रक्षाबन्धनको अवसरमा सार्वजनिक विदा सम्बन्धि सूचना Wednesday, August 10, 2022 - 12:08 PDF icon सार्वजनिक विदा सम्बन्धि सूचनना रक्षाबन्धन.pdf
घर भाडामा लिने सम्बन्धि सूचना दोस्रो पटक प्रकाशित गरिएको Tuesday, August 9, 2022 - 11:34 PDF icon घर भाडामा लिने सम्बन्धि सूचना दोस्रो पटक प्रकाशित गरिएको.pdf
कृषि अनुदान लागी प्रस्तावना पेश कार्यक्रम वडा नं ४ Monday, August 8, 2022 - 10:10 PDF icon कृषि अनुदान लागी प्रस्तावना पेश कार्यक्रम वडा नं ४.pdf
घर भडामा लिने सम्बन्धि सूचना Thursday, August 4, 2022 - 11:31 PDF icon ghar bhada.pdf
करार सेवामा विभिन्न पदको लागी कर्मचारी माग सम्बन्धि सूचना Wednesday, July 20, 2022 - 17:38 PDF icon करारमा कर्मचारी माग.pdf
करारमा रोजगार सहायक कर्मचारी माग सम्बन्धि सूचना Tuesday, July 19, 2022 - 15:57 PDF icon करारमा रोजगार सहायक कर्मचारी माग सम्बन्धि सूचना.pdf
सामाजिक सुरक्षा लाभग्राहीहरुले नाम नविकरण गराउने सम्बन्धि सूचना Monday, July 18, 2022 - 15:23 PDF icon सामाजिक सुरक्षा लाभग्राहीहरुले नाम नविकरण गराउने सम्बन्धि सूचना.pdf

Pages